Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyümölcsjoghurtot az 1 éves...

Gyümölcsjoghurtot az 1 éves lányomnak adhatok? Pl:danone, vagy ilyeneket.

Figyelt kérdés
2009. jan. 22. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Elviekben egy éves kora után már lehet ilyen tejes dolgokat, de gondold meg, tele van nyomva cukorral. Én max heti vagy kétheti 1 alkalommal adnám. Én inkább megcsinálom itthon a gyümijoghurot, natúr gyümölcs, meg joghurt. Szeretjük.
2009. jan. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz! Azért az a cukor se olyan nagy mumus, mint ahogy az mostanában be van állítva.
2009. jan. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is adhatsz nyugodtan.Én anno a fiamnak adtam már sokkal korábban is,sőt cukrot és tejet is.15 éves,semmi baja szerencsére.A kicsilányaimnak is adok 1 éves kor után mindent.Ez a cukor tejmizzéria nagyon el van túlozva mostanában.Aki érzékeny rá az tartózkodjon tőle,de aki nem annak semmi baja nem lesz tőle.Mindent mértékkel kell fogyasztani.
2009. jan. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 10 hós múlt a kisfiam, és a dokinéni azt mondta, hogy már adhatom neki a rendes joghurtot is, nemcsak a babajoghurtot.

Egyenlőre a barackkal kezdem majd holnap. Az epres, erdei gyümölcsös és málnás ízekkel még várok, mert azok magvasok és nem szeretném ha allergiás lenne.


Én próbáltam a natúr joghurtot, gyümivel keverve. Szegénykémnek nem ízlett.

2009. jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!