Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós babának hogy kezdted el...

8 hós babának hogy kezdted el bevezetni/adni a túrót? Milyen túrót, mennyit lehet adni belőle elsőre, mikor növelted az adagot, mivel adtad?

Figyelt kérdés
+ Ajánlanátok tízórai ötleteket 8 hósnak, aki nem igazán szereti a gyümölcsöket, max. Az üvegeset (abból is egy-két fajtát), és azért ez úgy sokba van.?
2010. dec. 17. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én először egy bögre (kb. 300 ml)főzelékbe (brokkoli) morzsoltam k. 1 kiskanál egyszerű, bolti tehéntúrót. Nagyon bejött a kisfiamnak. Édesen nincs oda érte, már próbáltam a krémtúrót is, az sem ízlett. Tízóraira sajnos nálunk is hasonló volt a helyzet, én összekevertem az üveges gyümölcsöt a rendes gyümölccsel úgy, hogy először keveset tettem bele, majd lassan fordult az arány. Amúgy babapiskótával vagy natúr joghurttal kapja a kisfiam tízóraira a gyümölcsöt, így szereti. MInden jót Nektek!
2010. dec. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos az én babám hasa nagyon megfájdult a natúr bolti túrótól, így eleinte kénytelen voltam túrós bébikaját venni neki, attól nem volt baja. Most már 10 hónapos és nem fáj a boltitól sem. Tízóraira 8 hósnak: natúr joghurt babakeksszel, kukoricapehellyel, tejpéppel, sütőtökkel (az nem gyümölcs és szinte minden baba szereti, mindennel lehet keverni:)
2010. dec. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én natúr joghurthoz tettem banánt és egy kis túrót, mondjuk úgy egy evőkanálnyit.

Tízóraira: tejpép, tejpép reszelt almával vagy körtepéppel, háztartási keksz dara (boltban kapható) reszelt almával (ezt még kicsit összedolgozom botmixerrel, ez a kedvenc nálunk), natúr joghurt gyümölccsel (banán, körte), túróval.

2010. dec. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!