Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol találok olyan oldalt ahol...

Hol találok olyan oldalt ahol babaruhákat lehet venni olcsón? Az ideababaruhat.hu-t ismerem meg a teszveszt és a vaterát.

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! zsibvasar.hu
2010. dec. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Megnéztem az ideababaruhat és az elég draga, bármelyik turiban sokkal olcsóbban( negyed áron) tudsz venni és azt még valóságban látod is. Akkor már jobb a teszvesz , vatera , zsibvasar.
2010. dec. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha ujat is akarsz, akkor a Scamp-on belul a zsakbamacska ill a termekek 750 Ft-ert alatt.

[link]

[link]

2010. dec. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen, sajna az az oldal drága, csak én nehezen mozdulok ki itthonról, vidéken lakunk, és ikreim vannak úgyhogy ritkán jutok el vásárolni, amit tudok a neten rendelem. Eddig még nem nagyon csalódtam.
2010. dec. 15. 14:28
 5/12 anonim ***** válasza:
Én hétfőn nyomtam fel egy csomó ruhát a vaterára, amik már nem jók a babámra... Csak hát az most szünetel:-(
2010. dec. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hát igen.Nagyon rosszkor időzítették a szünetet.Karácsony előtt?És ha valami épp úgy járna le,hogy karira odaérjen,nem fog,mert 2 nappal odébb tolják.Időzíthették volna ünnepek utánra...
2010. dec. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
És egyébként a teszvesz,de főként a vatera a legjobb netes ruhabolt.Nem csalódtam idáig abban amit vettem és nagyon olcsó is volt.Én sem tudok kimozdulni boltba...
2010. dec. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]


Én innen sok mindent vásároltam már ;)

2010. dec. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én most az imami.hu oldalakat böngészem(itt ingyenes a feltöltés)csak az a baj, hogy helyhez kötött(pl.kapoavarimami.hu), de gondolom itt is postázzák.
2010. dec. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szia! www.livikucko.hu

Ma 18 órakor lesz feltöltés:)

Nem régen indult. Én már vásároltam, a héten kaptam meg a csomit, nagyon szép ruhák voltak benne és jó áron.

2010. dec. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!