Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugrálós hintáról mi a tapaszta...

Ugrálós hintáról mi a tapasztalatotok? Szerették/szeretik a gyerekeitek? / hónapos babát már bele lehet tenni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
A mi babánk szerette, de nem tudtuk feltenni csak a konyhába anyumékhoz, mert kell, hogy legyen az ajtón perem. Ha gondolod én eladom nektek. Írj privit. Teljesen jó állapotban van.
2010. dec. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is kb. 6 hónapos kislányomnak vettem egy ilyet, de mivel nem volt olyan ajtókeretünk, ahova biztonsággal feltehettük volna, így a férjem csinált a nappali mennyezetére két kampót, azon áthúztunk két vastag szíjat, és abba lett beakasztva a hinta, így rugózhatott is a babám és hintázhatott is, hiszen volt rá hely. Azóta ő már 28 hónapos lett, a kisfiam 14 épen, de még mindig nagyon szeretik.
2010. dec. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. ABC design twister, sárga.
2010. dec. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!