Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogas kérdés! Mennyi idő...

Fogas kérdés! Mennyi idő alatt bújik ki teljesen?

Figyelt kérdés
Kisfiam 28-án lesz 7 hónapos. Megjelent az első fogacskája, csak picit látszik. Kb mennyi idő, mire teljesen kibújik? Bocsánat a hülye kérdésért, de nagyon izgatott vagyok! :)
2010. dec. 15. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez változó. Az én fiam 6,5 hónapos. Most növeszti a második fogát, de még az első sem bújt ki. 11.29-én tört át a "csücsök", és most egy hete a második "csücsök". Mondtam is neki, hogy először kinöveszthette volna az egyik fogát, utána a másikat. :)
2010. dec. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy mi is így járunk! :) Kellemes fognövesztést Nektek!
2010. dec. 15. 10:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk az első fog nagyon lassan bújt ki teljesen, kb 1 hónap volt, de ennél szenvedett a legjobban. Aztán a többi sokkal gyorsabban kinőtt, már olyan hamar, hogy észre sem veszem és már a fog fele kilátszik.
2010. dec. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi! :) Nektek is! :) Amúgy az izgatottság normális. Én még mérhetetlenül büszke is voltam. Pedig hát ennél természetesebb dolog nem sok van. :D
2010. dec. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!