Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol a legolcsóbb a HIPP bébiétel?

Hol a legolcsóbb a HIPP bébiétel?

Figyelt kérdés
A gyümölcsös jó éjt papi a babám kedvence, de elég húzós ára van. Próbáltam már én is főzni neki, de az nem ízlett neki. Vagy hasonló megoldás lenne?
2010. dec. 14. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
1%
hány hós a baba? ha nem anyatej-pótlásról van szó, akkor már rég nem a bébiétellel kéne tömni:S
2010. dec. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
bocs, hogy én is offolok, de hihetetlen, hogy még egy ilyen egyszerű kérdésbe is bele lehet kötni. :SS
2010. dec. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2%
nem belekötésről van szó:P A kor lényeges. mert ha anyatejpótlásról van szó, eszembe se jutna azt mondani, hogy inkább főzzön. Viszont ha már elég idős, akkor érdemes már rászoktatni rendes kosztra (részben költégkímélő okokból, meg minek kajolja a gyerek a mesterséges ízesítésű tápszert), lehet eleinte nagyobb arányban bébiétellel elegyíteni a pürésített főtt husi-krumpli-répa kombót és aztán egyre kevesebb bébiétellel keverni...
2010. dec. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A TUROBA KOMOLYAN!!! Hihetetlen, kedves elso valaszolo! Menj el a csudaba egy erto-olvasas-tanfolyamra! Tudod, hogy megertsd mit olvasol, meg mit kerdeznek!!! A kerdes: HOL A LEGOLCSOBB A HIPP BEBIETEL! Melyik szavat nem erted??

Bocsanat. A kerdezonek: szerintem mikor valahol akcioban van, akkor tankolj fel belole tobbet, egyebkent szerintem a tescoban.

2010. dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1. és 3. de ez igenis belekötés. NEKED SEMMI, de tényleg SEMMI közöd hozzá, hogy kinek a babája mit eszik. Nem tanácsot kértek, hogy mást egyen, hanem az volt a kérdés, hogy akciós a HIPP. Ez nem fórum, hanem egy kérdés-felelet oldal.
2010. dec. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az anyatej pótlásnak mi köze egy baba desszerthez?
2010. dec. 14. 21:26
 7/13 anonim ***** válasza:
Es az en fiam 14 honapos, es igenis szoktam venni bebietelt arra az esetre, ha hirtelen nem tudok neki semmi mas kajat adni, mindig jo vesztartaleknak. De biztos vannak olyanok, akik szerint olyan nincs, hogy nem tudok neki semmi mast adni!
2010. dec. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
3%
lol, a leszázalékolás kicsit agresszív.:P a kérdező kérdezte a hasonló megoldást, erre felvázoltam a főzött étellel keverős trükköt, ami hosszabb távon egészségesebb, meg olcsóbb is. A kor meg valóban lényeges. örökké nem lehet bébikajával etetni, valamikor bizony előbb-utóbb ár kell szoktatni a gyerkőcöt rendesre.
2010. dec. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tyü hallod, ezt en sem tudom...
2010. dec. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Eloszor letoltad hogy minek eteti bebikajaval a gyermeket, aztan hogy utana mit irtal, lehet el sem olvastak.
2010. dec. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!