Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben a hidegben adhatok 1...

Ebben a hidegben adhatok 1 éves kislányomra szoknyát jó meleg harisnyával?

Figyelt kérdés
Annyi cuki szoknyája van de nyárra kinövi őket, persze adnék rá még overált ha kimegyünk, alá gondoltam
2010. dec. 14. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Sajnos annyit nem ér hogy felfázzon. Max akkor adnám rá ha kocsitól kocsiig mennénk vele valahová és 2 percig lenne kinnt a hidegben.


Pl. karácsonykor ajándékosztásnál lehet-ne- valaki ki szokta öltöztetni szerintem nem fontos hogy milyen ruha van rajta amig tiszta és meleg.


A szoknya + overall combo-t nem tudom elképzelni hogy nézne ki utánna a szoknya.

2010. dec. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem adnék. Iszonyat hideg van már, overál ide vagy oda.

Cunci szoknyát inkább vegyél neki késő tavasztól kora őszig, de utána naci!

2010. dec. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Adj rá a vastag harisnya fölé nadrágot, és ha odaértek, ahová menni akartok, vedd le a nadrágot, és húzd rá a szoknyát. Így szoknyában lesz, de meg nem fázik:)
2010. dec. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Overall alá szoknyát? Szerintem az baromi kényelmetlen megoldás lenne a kislányodnak, meg senki nem látná rajta, hogy hogy áll neki. Inkább otthon, benn a lakásban add rá, ott nem kényelmetlen és jó idő is van.
2010. dec. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó meleg van ott, ahol majd leveszi az overált, akkor persze.

Az oviban pl. irtó melegre fűtenek, ott kislányom harisnya+ szoknyában van + szandál a lábán.

Az utcán a harisnyára ráhúzom az overált (a szoknyát leveszi és az oviban hagyja).

2010. dec. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

Miért nem olyan ruhákat adsz rá/veszel neki, amiben jól érzi magát, amiben csúszhat-mászhat. Persze, lehet szoknyában is, de a naci mennyivel kényelmesebb!

Magadnak akarsz jót vagy a gyereknek?

2010. dec. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha csak a séta erejéig adnád rá a szoknyát, meg rá az overált, akkor baromira senki nem fogja látni a csini szoknyát.

Ha máshová mentek, akkor az előttem szólók már leírták, hogy ott ráadod és kész.

Bentre én is szoktam neki szoknyát adni harisnyával.

2010. dec. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Én a babakocsiba kinti sétára, az overál alá mindig nadrágot és harisnyát adtam, és mindig beizzadt. Most csak nadrágot, de így is beizzadt. Szóval ha az én fiam lány lenne, ráadnám, simán, mert tudom, hogy nem fázna.
2010. dec. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!