Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvigyem orvoshoz? Lehet én...

Elvigyem orvoshoz? Lehet én vagyok a hibás, mert ilyen időben is 2szer kivittem?

Figyelt kérdés
37,9végbélbe(most reggel),ugy köhög hogy majd megfullad(éjjel 2* futottam hozzá mert azt hittem megfullad) és náthás(folyik neki nagyon)!Szivom neki de már nagyon nehezen engedi!9 hónapos
2010. dec. 14. 08:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze, hogy vidd orvoshoz. Láza nincs, mert a végbélben mért értékből fél fokot le kell vonni, az a valós testhő (tehát kicsidnek 37.4 a hője), de hőemelkedése van. A tüneteiből ítélve pedig valszeg hörghurutja van, és még nem kezdett felszakadni, plusz, a nátha is irritálja a garatot, azért is pluszban köhöghet. Azért kell az orvos mindenképpen, mert ha bakteriális a dolog, akkor antibiotikum nélkül nehezen fog meggyógyulni, de minimum köptető kelleni fog, meg orrcsepp.

Kislányom most esett át hasonlón, bár Ő 22 hónapos, de ugyanez volt. Hőemelkedés, masszív nátha, és fulladásig köhögés, éjszaka is, napokon át. 5 napig antibiotikumot szedtünk, a köhögés még mindig megvan, de már szakad fel jól, és éjszaka már nem köhög, nátha is csillapodott. Mi inhalálunk is, sokat segít.

2010. dec. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp vidd orvoshoz ha igy köhőg, láza még nincs de bármikor lehet.Azért meg ne hibáztasd magad mert kivited sétálni, az nem baj kell neki a levegő.
2010. dec. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!