Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen lehet először...

Mennyi idősen lehet először hajnyírót használni olló helyett hajvágáshoz kisgyereknek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
8 hónapos korában vágtuk először a haját, azóta hajnyírót használunk. Ollót nem is használtunk, esélytelen lett volna:)
2010. dec. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gondolom amikor hagyja már magát.

Nekem most 2 éves múlt a fiam, eddig alvás közben remekül le, tudtam neki vágni a haját fésű és olló segítségével, de sajnos mostanság már nem úgy alszik. A férjem hajnyírója nem vitte a haját, csak a nagyon alacsony fokozatban, teljesen kicsire meg nem szeretem neki nyírni. Most karácsonyi ajándéknak kértünk a rokoni összefogástól egy philipses kimondottan kisgyerekek hajához való hajnyírót. Nagy reményeket fűzök hozzá, bár a fiamnál kell egy személy aki lefogja, mert magától akármilyen csendes a masina nem fogja hagyni, hogy hozzáérjünk a hajához.

2010. dec. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Mindkét kisfiamnak kb. 1 éves korában vágtam le elöszőr a haját hajnyíróval.
2010. dec. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyáron vágtuk le a haját hajnyíróval. 13-14 hónapos volt. Ollóval nem is merném.
2010. dec. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6 hónapos kora óta használunk hanyírót, addig meg nem is vágtuk
2010. dec. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4 hónaposan hajnyiróval lett levágva a kislányom haja,mert nagyon csúnyán hullott.Szóval amikortól hagyja a baba.
2010. dec. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2010. dec. 13. 19:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!