Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet "furcsa" szaga a...

Mitől lehet "furcsa" szaga a székletének egy éves kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Két napja keményebb volt,most végre normális állagú a széklete,de olyan szúrós szaga van?!
2010. dec. 13. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szúrós? Kifejtenéd egy picit bővebben? Erősen erjedt, és savanykás? Mert azt fogzás szokta okozni.
2010. dec. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én sem tudom mihez hasonlítani a szagát.Erjedt talán jó szó rá.Lehet hogy a foga miatt lesz mert van egy készülőben,csak nem tudom hogy a kemény széklet is betudható-e ennek?!
2010. dec. 13. 13:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Háááát, a kemény székletet nem tudom. Nálunk a fogzás miatti erjedt, savanyú - tényleg jó szó rá a szúrós - szagú kaki mindig hígabb volt az átlagnál. De aztán tudod, mennyire más minden baba, akár még ez is okozhat kemény székletet, a fene tudja...
2010. dec. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:)Ha még holnap is ilyen lesz,rákérdezek a dokinál!
2010. dec. 13. 13:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!