Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A chamomolla homeós golyócskák...

A chamomolla homeós golyócskák beváltak a babótoknál fogfájásra?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 16:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekünk fogzáskor se a Chamomilla, se a Viburcol (se a borostyánlánc) nem vált be. Amikor már nagyon nyűgös volt Panadolt kapott, ettől végre tudott kicsit aludni.
2010. dec. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nekünk se a panadol, nurofen, dologél, dentinox, viburcol nem vált be! :-(((

Már csak ebben bízom!!!!

2010. dec. 12. 16:12
 3/14 anonim ***** válasza:
Nálunk nem. Én amúgy pártolom a homeós gyógyítást, de ez speciel nem jött be. Alkalmanként Dentinox, nagyon ritkán Panadol, ha már saját magát sem tudja elviselni. Egyébként pedig várunk, sokat masszírozom az ínyét hüvelyujjammal.
2010. dec. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
*hüvelykujj, természetesen
2010. dec. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem. de semmilyen homeos cucc sem. Pedig még alkati szerért is súlyos összeget fizettem.
2010. dec. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nekünk bevált (chamomilla vulgaris 15ch), naponta 3x5golyót kap, azóta végre alszik éjjel.
2010. dec. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak : egész éjjel alszik a babucid?

Mint azelőtt???

2010. dec. 12. 18:40
 8/14 anonim ***** válasza:
Nálunk bevált. Sokkal nyugodtabban aludt éjjel, és nappal sem volt annyira nyűgös. Kb. minden órában, amit ébren töltött, adtam neki 5 golyót pici vízben feloldva. Egyébként arra figyeltem még, hogy kaja előtt-után min. 15-20 perc teljen el, és akkor adtam oda neki.
2010. dec. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Semmi haszna nem volt, a Viborcol kúp használt, ma is azt kapott a kislányom éjszakára mert jön a felső fogicája. Amúgy az fogzásra való, úgy tudom és nem fogfájásra.
2010. dec. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekünk bevált! Sokkal nyugodtabban alszik, nem sír fel óránként. Napi 4X5 golyót adok neki a ch 15-ből.

HA ez sem jön be, adj neki Germicid-C kúpot (a "C" nyugtató, altató!). Párszor nekünk is kellett már, aludt tőle 10 órát, nagyon ráfért már mindenkire. :)

2010. dec. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!