Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák? Mikor kezdenek a...

Anyukák? Mikor kezdenek a babák felmászni?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt, fel az ágyra, székre, stb! A kisfiam egyre többször emeli a lábát, mintha fel akarna mászni!
2010. dec. 12. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia a kislányom 10 hós mult és az alacsonyabb kanapéra már profin mászik fel...meg mindenhova akar persze ami még magasabban van da nem tud....Még jő mert le viszont nem tud mászni...előrefele jőnne le de ugy meg magas neki...1x le is esett....Te Babád mennyi idős?
2010. dec. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsi jó..DDD kóma vagyok...
2010. dec. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pár nap múlva tölti a 9 hónapot!
2010. dec. 12. 10:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Kislányom is próbál már régóta felmászni majd meglátod hamarosan a Te Babád is felmászik alacsonyabb butorokra...Miket csinál még a babád?Bocsi ez nem tartozik ide....de ha van kedved irj majd.
2010. dec. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fejlődéstől függ, ezért nem lehet erre kort írni.

Amikor fel tudott állni, nem sokkal utána próbálgatta a felmászást is.

Jó tanács, hogy mielőtt fel tudna mászni, tanítsd meg lemászni (hátrafelé, hogy a lábát tegye le először), nehogy leessen, különben ott állhatsz mellette állandóan, mert mindig fel akar mászni mindenhova. :)

2010. dec. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam 10 honapos. Van egy alacsonyabb fa padunk arra felmaszik meg a kanapera (ez is alacsony). Lefele meg orral elore maszna le. :)
2010. dec. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Miket tud? Mászik ezerrel, feláll, végigmegy a bútorok mellett, egyre ügyesebben.

Igen, én is tartok attól, hogy fog lemászni, de persze mindig fejjel indul előre. Már forgattam, de akkor is visszaáll menetirányba. Próbálkozom töretlenül.

2010. dec. 12. 11:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Tarts ki, előbb-utóbb rá fog jönni, hogy jobb neki úgy lemenni az ágyról. Közben mondd is neki, hogy hátrafelé, nehogy beüsd a fejedet. Nálunk is így rögzült, néha elfeledkezett magáról, és olyankor mindig mondtam neki, hogy hátrafelé.
2010. dec. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!