Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos a kislányom. Születé...

2 hónapos a kislányom. Születése óta minden nap evés előtt és után mérem. Tegnap egy kicsit megkeveredett a mérleg. Szeretném visszaadni nehogy függővé váljak. Utána honnét tudom, hogy mennyit evett, kell-e még neki?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha szopizik akkor onnét h nem kell neki és ha végzett elfordul v kinyomja,és nem sír utána!szoptassad igény szerint!Tehát ha kér akkor adjál neki!

Ha tápos akkor meg látod az üvegen h mennyit evett!

2009. jan. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is leszoktam :)

Ha éhes, akkor sír utána. Én fickóm egész másképp sír ha éhes vagy ha más baja can. Azonnal fel lehet ismerni onnan, hogy semmi mással nem nyugtatható meg, csak etetéssel .)

2009. jan. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!