Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónaposom kikészít. Ordít...

9 hónaposom kikészít. Ordít ha elmegyek töle. Mintha nyúznák. Mit tegyek vele? Hagyjam? De borzalmas.

Figyelt kérdés

Nem vihetem mindenhová magammal.

A lányommal nem volt ennyi "problémám".

Fáradt is vagyok,hónapok óta nem alszom.....Segítségem nincsen.Kész vagyok.Amúgy is mára összejöttek a dolgaim.Most lerakom öt aludni,tudom,hogy fáradt.De 1,5 hete ezt csinálja.


2010. dec. 7. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szeparációs szorongás!

Ezen az oldalon ha beírod a keresőbe ezt a szót nagyon sokminden le van írva róla!

Ne hagyd sírni,ne hagyd magára,ilyenkor döbbenek rá,hogy ő és anya nem eggyek!

2010. dec. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen szeparációs szorongás, ez minden gyereknél meg van valahogy. elmúlik, de ilyenkor nem szabad elhagyni, elbújni elöle. pl ilyenkor csak akkor szabad a nagyikra is hagyni ha ö elenged.
2010. dec. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól írta az előttem szóló: szeparációs szorongás. Vedd komolyan, ne hagyd sírni semmiképp! Ha nagyon fáradt vagy, aludj vele. Este is magad mellé veheted. Ha túljuttok ezen az időszakon, vissza fog szokni a saját ágyába.
2010. dec. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem tudok vele aludni.Van egy 3 éves lányom és mindég valamelyikük fennt van,vagy csak megébred......

A nagyikra nem is tudnám hagyni,mert eggyik nagyi 1000km re van a másik 65 re.. :(


Remélem hamar túl leszünk ezen,mert nehezen bírom már.Nagyon szeretem öket,de kezdek egyre türelmetlenebb lenni......

2010. dec. 7. 20:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Szeparációs szorongás. Nem szabad magára hagyni, sírni hagyni! Miért nem viheted mindenhová magaddal? Létezik babakocsi, autós hordozó, játszószőnyeg, etetőszék, hordozókendő, bármi, amivel biztonságban magad mellett tudhatod, akármelyik helyiségben is vagy a lakásban.
2010. dec. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia,az én fiam 15 hos mégis ilyen,szuletése ota állandoan kel,hogy vele legyek,már kikészultem én is.Ugy fozok,hogy az egyik kezemen ott log,ugy porszívozok meg minden,segítség nincs.A mai napom katasztrofa,már reggel gyenge nyugtatot vettem be,mert 3 oratol fent vagyunk,és csak délután 2 .kor aludt kicsit,most sikerult elaltatnom,majd kitudja medig,hidd el már én is totál kivagyok,ja neem van még egy nagyobb fiam,akivel tanulni kell délután.
2010. dec. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Autóshordozó...Már régen kinötte.Hordozókendö.A hátam leszakad vele.Na meg megsem marad benne.Pici korától ordított benne.Bele sem tudtam tenni.Babakocsiban addíg marad amíg megy a feneke alatt.Na meg amíg muszály voltam a havat eltolni.

Àllni akar,lépegetni és persze mászni.Ebben csak az a gond,hogy a konyhánk nagyon hideg.A szobákban kájhavan a konyhában gásmelegítö.Jövöre csináltatjuk meg a központi fütést.Az etetöszékböl majdnem kifejelt.Szóval kilöve,hogy addíg ott üljön,mert egy percig sincsen nyugton.

Most éjjel szintén nem aludtunk.5x fennt volt,1/2 6 tól pedig nem akar aludni.Már a lányom is fennt van.

Amíg a szobában vagyok semmi gond.Ha kimegyek és észreveszi neki az ordítás.De ami a torkán kifér.Persze én sem hagyom sírni.Nem is hagytam soa a lányomat sem.

Csakez már kikészít.A lányom is csinálta ezt,de nem ilyen szinten.Majd lesz valahogy.......

2010. dec. 8. 06:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!