Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etetőszék és a szék közötti...

Etetőszék és a szék közötti idő? Mikor nem etettétek már etetőszékben? és akkor hogy? Hol? Nekünk az étkezőnk egyben biliárd asztal is és így elég vastag az un asztallap, szóval nem tudok magasítani mert nem megy alá a lába?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen asztalotok van??? Küldenél róla képet??? Iszonyat jó lehet!!!

Háát, mi kb úgy 1,5 éves kor után már nem raktuk etetőszékre, hanem csak a síma székre ültettük, lassan felérte az asztalt, és ma már 2,5 évesen ott ül mellettünk..Az az igazság, hogy beuntam a szék takarítást és egyszer csak elpakoltam. Elegem volt belőle, mindig ezt kellett pakolgatni. Viszont, ha nektek síma szék mellől nem éri fel az asztalt a kicsi, érdemes venni székmagasítót, amivel magasabban ül és az asztalhoz is oda tudod tolni.

2010. dec. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is kb másfél éves kora óta az asztalnál ül, ill térdel.Nem szereti az ülés magasítót ezért szokott térdelni.
2010. dec. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!