Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez már lehet a foga miatt?...

Ez már lehet a foga miatt? Egy pár napja nyál folyik ki néha a szájából és a kezét rágja néha.2hónaposak vagyunk

Figyelt kérdés
2009. jan. 18. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én úgy gondolom, hogy igen. Nagyából mi is ilyen korban kezdtünk el nyálzani, de ez még szinte semmi sem volt az igazi fogzás miatt kialakuló nyálzástól. Minden hángedlink tiszta nyál, amit muszáj felrakni, mert különben "csak" a hasáig lesz tiszta nyál a kisfiam. Most már van fogacskánk is 2 db és január 8-án töltöttük a 6 hónapot. onnan tudtam pontosan, hogy most már biztosan a foga jön, hogy állandóan hasmenése volt. Már 2 hete csak ilyen volt a széklete, mire végre előbújt a kis bizsije, és rá egy hétre előtűnt a másik is. Jó babázást nektek és jó egészséget!
2009. jan. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 2 hónaposan kezdett nyálazni, és 5 hónapos korában bújt ki a 2 első foga. Minden tocsogott a nyáltól :)
2009. jan. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!