Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babateát ajánlotok egy...

Milyen babateát ajánlotok egy 3 és fél hónapos babának?

Figyelt kérdés
2009. jan. 17. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Attól függ miért? 4 hós kor alatt semmilyen nem ajánlott, de ha nem tudsz várni, akkor hipp instant, illetve hasfájásra köménymagot főzz vízben, vagy kamillatea, de NEM KELL cukor, sem semmi bele, méz tilos!!!

Ha esetleg forralsz vizet, vagy babavízbe tehetsz ilyen dolgokat és ennyi .Szerintem, de ha mást kérdezel más a vélemény. A védőnőm cukros vizet javasol,de erre azt gondoltam igya meg ő!

2009. jan. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igazából azért gondoltam, hogy elkezdeném, mert kezdünk átállni a 4 óránkénti szopizásra és számomra hihetetlen, hogy nem igényel folyadékot a két evés közben. Bár tudom, biztos, hogy megszívja azt a mennyiséget, amire szüksége van.
2009. jan. 17. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem hipeset, mert van még a mecsek és a babamosoly tea de azok hasfájásra vannak.

Szerintem nem lesz baja ha hippeset kap.

2009. jan. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az en babam nem hasfalyos megis olyan teat adok neki,mivel babaknak csak ez van,viszont most adom afonyateat, ezt ajanlotta a vedono hasmenesre,viszont ez megszinezi a kakijat.Nagyon sok fele teat lehet adni(cukor nelkul) szerintem de hogy tudd melyiket kerd ki doktorno tanacsat.Az en babam 2 honapos sincs.
2009. jan. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mecsek baby tea cukor nélkül


hidd el, elég neki az anyatej


én nekem is hihetetlen volt, próbáltam is adni a babámnak, de neki több esze volt, nem itta meg :)

2009. jan. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!