Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » ödéma a szem alatt mitől...

ödéma a szem alatt mitől lehet? 10 hósak vagyunk

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Pl allergiától. Nem evett valami újat, amit eddig nem?
2010. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem,de neki sokszor ilyen.
2010. nov. 28. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
veseproblémára utal felnőtt korban, a vizelet kiválasztáshoz van köze, de dokit kérdezz.
2010. nov. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet szimpla fáradtságtól is, gondolom sokat mozog már a baba és ezért kevesebbet pihen. De lehet a fogzás miatt is (felső fogaknál), de lehet hogy huzatot kapott a szeme. Az én 14 hónapos fiamnak például huzatot kapott, emiatt dagadtak be a szemei alul.
2010. nov. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Felnőtteknél veseproblémákra utal (nekem sajna van) és nagyon megijedtem mikor az 5-6 hós alányomnál észrevettem!Minket először szemészetre küldtek (magán járunk mindenhova, mert sz@r itt a kórház)és mondta a dokinő, hogy olyan a tünet mintha el lenne dugulva a könnycsatornája, de nem lát semmit! Aztán jól megnyomkodta és ilyen váladék jött mégis!

ja nálunk az egyik szeme alatt jobban duzzadt volt!

Utána kaptunk egy kúra szemcseppet és azóta semmi baja!:)


Én úgy vettem észre hogy mintha az egyik szeme kisebb lenne!És a fényképeken tudtam jobban megnézni, hogy ez a duzzanat miatt van!


15 hós kislány anyuja

2011. márc. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!