Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves,8 kg babátokra...

Fél éves,8 kg babátokra hányas pelenkát adtok? És milyen márkájút?

Figyelt kérdés

Mi eddig 4es pamperst használtunk, de úgy láttam, hogy kicsi. Mindig kifolyt belőle minden, és a belső gumi nagyon bevágott a babám combjába. Vettem 4+-ost, ugyanez. Most vettem egy csomag 5öst, de ezt egy picit nagynak érzem.

Nálunk amúgy sose vált be a pelenkán lévő súlycsoport, mindig nagyobbat kellett vennem, mert az adott súlcsoport pelenkája mindig kicsi volt rá


2010. nov. 28. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
4-es libero.
2010. nov. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden baba más.Én kisfiam is fél éves, 8400g, és a 4-es Pampers jó neki.Mondjuk ő inkább nyúlánk, 72 cm, nem olyan zömök baba, és a combjai sem annyira hurkássak.Egy időben használtunk Huggiest, próbáld ki, annak nem olyan szoros a combijánál.Remélem megoldódik a probléma:)Szép napot!
2010. nov. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor nem egyedi a dolog. A védőd szerint 3ast kéne használnunk, de azt már rég kinőtte. Úgy h kost megnyugodtam, hogy más is nagyobbat használ.
2010. nov. 28. 12:43
 4/5 anonim ***** válasza:

8 kilósan (8 hónaposan )4-es palnkát hordott, Libero-t vagy Pamperst.

Noname,meg gazdaságos pelenkákat soha.


Mots 20 hónapos, 13 kg Libero 5-öst hord.

2010. nov. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Kisfiam lassan 6 hónapos és kb 8 kg körül van.A pampers-el másmilyen okbol nemvagyok megelégedve mostanság,de amugy a 4-es méretet használjuk.A liberobol szintén a 4-es és ahogy az elöttem írták a Huggies az a pelus ami a comban erös babáknak a legjobb(tapasztalat).

Most,hogy a tescoban akciós volt a zzöl csomagos saját márkás pelus kiprobáltuk azt is.Szintén a 4 méretüt vettem és tökéletesen bevált.nem lett kiütéses a popoja,rendessen benttartja a pisit-kakát.Ha már megvetted a nagyobb méretü pelust probáld meg egy kicsit a derék résznél magasabbra tenni,váltásnál één is igy csináltam mindig mert elöször olyan nagynak láttam a nagyobb pelust.A kis combocskájánál meg mindig eligazittom a pelust.

2010. nov. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!