Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz az, hogy a sinlac jó...

Igaz az, hogy a sinlac jó arra, hogy evés után ne folyjon vissza a tej 2 hetes babámnak?

Figyelt kérdés
Doki javaslatára ma váltom ki, miben reménykedhetek? Kicsim sokat szenved emiatt.
2010. nov. 26. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem hallottam. Én tuti nem adnék egy 2 hetes babának. Asszem 4 hóstól adható!!!Kizárt!
2010. nov. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak 1-2 mokkáskanállal ajánlotta evés előtt.
2010. nov. 26. 14:01
 3/9 anonim ***** válasza:
A szentjánoskenyér ennek is az alapanyaga, mint a Nutriton-nak. Azt szokták felírni, nem a Sinlacot. Az kimondottan erre való, ilyen picik is ehetik.
2010. nov. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A sinlac 4-6hónapos kor felett ételek sűrítésére vagy önmagában adható.

Mire gondolsz, hogy visszafolyik a tej?

Bukik?

2010. nov. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én is úgy tudom nem erre van. ez szentjánoskenyér és rizs pép! sűrítésre és önálló ételként tejpép helyett.


van olyan tápszer ami kifejezetten bukós babáknak van, én inkább azzal próbálkoznék

2010. nov. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen bukik, az orrát is teljesen eltelíti. A fejvég megemelése nem segített.
2010. nov. 26. 14:17
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi nutritont kaptunk, csak 3 hónaposan kaptuk a sinlacot. Nekünk igazán egyik sem vált be. Nekünk csobogott belőle a bukás (sugárhányás, tejjel). nem találtak a dokik semmit, azt mondták alkati.

Minden trükkön végigmentünk..igazán semmi nem volt jó. Most 5 hónapos, már mérséklődött..és tudom, hogy nem vigasztal, de mi hozzászoktunk. Ameddig normális a súlyfejlődése, addig oké..

tejcibe adnád, vagy tápszerbe sűrítenéd?

Írj priviben, bármilyen kérdésed van, mert a bukásos kérdések sztem 60%-át én írtam ki. Ki vagyok művelve.

(bocs, hogy ennyit írtam, csak tudom, hogy milyen rossz, és nekünk senki nem segített)

sok sikert, kérdezz nyugodtan!!

2010. nov. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elsőre úgy gondolom, hogy vízzel keverem ki, meglátjuk beválik-e? Gondolom azért írta ezt fel, mert nem kap teljes adagot, csak 2 mokkás kanállal, gondolom az még nem árt neki. Kiderül. Jó lenne ha beválna, mert nagyon rosszul alszik éjjel emiatt, és persze mi is.
2010. nov. 26. 15:51
 9/9 anonim ***** válasza:

Nutritont!


Sinlac 4 hótól adható, akármennyi kanállal is javasolt.

2010. nov. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!