Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rágófogak kibújása milyen...

Rágófogak kibújása milyen volt a babátoknál?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
4 rágófoga van kinn a fiamnak, kettő fölül és kettő alul. Kb. 2 hónapig alul akkora duzzanatok voltak neki, mint egy kisebb szem mogyoró. Folyamatosan eldugult az orra, átlátszó váladék szivárgott. Néha hígabb volt a széklete. Aztán két éjszaka fel-felvisított álmában és kujött neki a FELSŐ kettő. Az alsó kettő is kinn volt 1 héten belül. Na, de a "szemfogak" a 2.-kal szenvedünk vagy két hete, de már úgy látom, 1-2 nap és kinn lesz. Ez rosszabb, mint a rágók! Én olyan vagyok, mint a zombi, ő szerencsére ritkán ébred fel teljesen, de ennek az az ára, hogy ha visít, megringatom, ő alszik tovább, én meg pillogatok még egy darabig.
2010. nov. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a borostyánláncnak köszönhetően igen csökkentett üzemmódban ismerjük a nyűglődést és társait.Csak a pelus hígabb tartalma hívja fel a figyelmet...most jön a 17. foga, 16 hónapos.

Tiéd milyen idős?

2010. nov. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szörnyű. Most várjuk az utolsó 3-at. Hasmenése van, nagyon csúnya a popsija is az miatt. Nyűgös, fáj neki, nem eszik. De éjjel alszik, közben 1-2 megébredéssel.A metszőkkel, meg a szemfogakkal simán megbirkoztunk, volt hogy meg se érezte. Most ahogy láttam 2 jön neki, de még marad 1. Nagyon sajnálom, főleg most, mert fáj a popsija.
2010. nov. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak most jöttek ki a rágófogai ugy,hogy észre sem vettük már csak azt,hogy kint van! Azt mondja a doki,hogy szerencsés eset,hogy nem szenvedett vele!
2010. nov. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!