Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet? 6hós kisfiam, d....

Mitől lehet? 6hós kisfiam, d. U.5kor elalszik, pontosan egy óra múlva felsír és 4x-5x bekell menni visszaaltatni. Ma félórával később fektettem le és így is elalvás után pontban egy órával megint következett ez az újra visszaaltatás.

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 20:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk ugyan ez a helyzet! Mi reggel 6-kor felébredünk, mert nagyon szomjasak vagyunk, ekkor ledönt az én 6 hónapos kisfiam magába egy 100 ml teát, amit el sem lehet tőle szedni, mert kiveri a raplit. Hiába próbáltam megetetni ilyenkor, semmit sem fogad el, így az a tendencia, hogy visszafektetem aludni. Alszik ezután 9-10 vagy akár 11-ig is. Ezután van a reggeli, majd 2 órán át hancurozá. Mielőtt a déli alvásba lefektetném kap egy kis ebédet. ha 12-kor lefektetem délután 14-ig vagy 15-ig alszik. Ismét ébren van 2 órán át, és 16-17 óra fele van megint egy kis szundizás, még fürcsi előtt. DE ekkor már csak max. 30 percet alukál. Várja már nagyon, hogy az apukája hazajöjjön, és akkor este 20-ig ő foglalkozik vele. 20-kor pancsi és legkésőbb 21-kor már alszik is. És újabban 21-6-ig megy egyhuzamban az alvás. Reggel 6-kor, mostanában felébred egy üveg teáért, és hogy az apukájától elbúcsuzhasson.:) Szóval ne aggódj, de szerintem a délutáni 17 órás altatást felesleges már elhúzni 20-ig.
2009. jan. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszi,ma mindenképpen ha ugyanúgy felsír akkor kiveszem.6tól 8-9ig csak elleszünk.lehet lesz pár nap nyügi, de majd "belerázódunk"
2009. jan. 15. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!