Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány éves koról illik szobatis...

Hány éves koról illik szobatisztának lennie egy babának? Kell erre tanítani, vagy bízzam az ösztöneire? Egy két és fél éves kisfiú anyukája.

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nappal, mire óvodába megy, éjjelre 5-6 éves korig.
2010. nov. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Enyémek mindenféle erőszak és hónapokig tartó bilireültetgetés nélkül, egyik napról a másikra lettek szobatiszták 2,5 éves korukban.

Ne nyektesd! Ha megérett rá, 1 hét alatt balesetek nélkül szobatiszta lesz.

2010. nov. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

általában 2,5éves korukra nappalra szobatiszták, de később is lehet.

Nálunk a családban van egy évvel idősebb kisunokatesó, tőle látta az én fiam, hogy bilizik, ezért ő is megszerette már egy évesen. De nem szólt ha pisilni-kakilni kellett neki, csak reggel, ha felébred, hogy bili. Akkor belepisilt-kakilt, de ezt leszámítva soha nem erőltettem rá, hogy üljön rá, csak akkor, ha neki eszébe jutott és szólt érte. midnig volt rajta pelenka. 2éves 4hósan szólt egyik nap, hogy neki nem kell több pelenka- és szobatiszta lett egyik pillanatról a másikra nappal. Egy hónap mulva már éjszakára sem adtam rá pelenkát, akkor is megébredt és szólt, ha menni kell. Ez most nyáron történt.

2010. dec. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!