Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírtok cipőt húzni 6-8...

Hogy bírtok cipőt húzni 6-8 hónapos babátokra? Csak nekem olyan balhés?

Figyelt kérdés

Eddig inkább húztam még két zoknit a harisnyára és betakartam a lábát, csak hogy ne kelljen cipő, de ahhoz már hideg van. Teljesen leizzaszt és kikészít a cipőhúzás. Rúg, menekül, visszahúzza a lábát, a másik lábával próbálja lerúgni a cipőt, behajlítja a lábujjait, megfeszíti a lábfejét... És amikor végre fent van, akkor le akarja rágni. Már előre stresszelek attól, hogy kimozdulunk, mert tudom, hogy cipőt kell húzni.

Másnál ez hogy megy? Van valami jól bevált praktikátok?


2010. nov. 24. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos segiteni nem tudok,kisfiam detto ezt csinálja,pedig már 11 hónapos.Egyszerűen nem tudom ráadni,befesziti úgy a lábfejét,hogy csak na.Ha véletlenül sikerül,akkor addig dörzsöli össze a cipő két sarkát,amig le nem jön.
2010. nov. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem húzok a lábára cipőt.Olyan overálunk van ami lábfejes.:)
2010. nov. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Liliputi cipője van a 8 hósomnak, semmi baja nincs vele.
2010. nov. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nemmondod?! Olyan fajta, ami csak bedugós, és még meg sem kell kötni? Mert az nálunk eleve elképzelhetetlen lenne. Így is azért marad (valameddig) a gyerekem lábán a cipő, mert erősen megkötöm.
2010. nov. 24. 10:44
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen a miénk. De még egyszer körbetekerem a bokáján a fűzőt, hogy erősebben meg tudjam kötni. Néha ez is hiába...

2010. nov. 24. 10:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van,befeszíti direkt a lábfejét,iszonyú kinlódás.Volt olyan h nem vettem észre h emiatt nincs rajta rendesen és félúton elhagytuk,apának kellett érte visszaszaladni.Én csak úgy tudom ráadni,hogy fűzőss is meg cipzáros is oldalt,és ki kell az egészet bontani,h jó nagy hely legyen neki beledugni.Utána persze művészet visszakötni,cipzározni,mert közben menekül.Én bízok benne,h idővel megszokja,még nem jár,bánom is h megvettem,nekem is lábfejes overált kellett volna venni,de az meg nem tartott volna ki tél végéig,mert addigra már mennek.Van olyan overál is,aminek le meg felcsatolható a lábrésze,ha még a te babád sem megy,érdemes lenne olyat beszerezni.
2010. nov. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!