Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is mindig sír a babája...

Másnak is mindig sír a babája mielőtt elalszik? Már négy hós a lányom, és mindegy, hogy babakocsiban, autóban, vagy a kiságyában van, minden elalvás előtt sír.

Figyelt kérdés
már nagyon zavar, majd megszakad a szívem, és borzasztóan idegesít, hogy nem tudom miért teszi ezt...:(
2010. nov. 22. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez mióta tart?Nem lehet,hogy csak a foga jön?A fiam 7 hós,de sosem sírt elalvás előtt.Kivéve este,mert mire túl vagyunk a lefekvési procedurán(fürdés,átöltözés)akkor már 3 órája nem evett és sír a ciciért,de ez csak este van.Szopizik azután elalszik.
2010. nov. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hiszen szinte a kezdetektől sír.. A fiam nekem sem sírt. soha.
2010. nov. 22. 11:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én 5 hósom is sír....véleményem szerint nem akar aludni,mert érdekesebb a világ,viszont fáradt is....más ötletem nincs,de mostanában megoldja magának,újabban ráalszik a cicire(eddig nem csinálta),így kimarad az ordítás néha :-)
2010. nov. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én 1 évesem is sír. Kivéve este, de szinte minden nappali elalvás előtt. Én néha nem is sírásnak nevezném, mert úgy ordít, mint, akit nyúznak. Ja, és ennek nagy részét már csukott szemmel műveli. És aztán 30-40-50 perc múlva vidáman, mosolyogva ébred, gyakran álmában is hangosan nevet.

Mióta jobban nyílik az értelme, azóta úgy gondolom, hogy "sajnálja" alvással tölteni a nappal akárcsak töredék részét is, hiszen annyi látnivaló van.

Viszont, ha vigasztal, az utóbbi 1-2 hónapban előfordult nem egyszer, hogy észrevétlen elalszik a babakocsiban, míg hazafele tartunk valahonnan.

2010. nov. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én 7 hósom is ilyen, szinte az elejétől!:)

Az esti alvánál nincs gond, de napközben nagyon szenvedünk! Én sem tudom mitől lehet, engem is idegesít!:D Csukott szemmel is "dörmög" , mintha altatná magát,de nagyon szenved.

2010. nov. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nálunk volt egy időben ilyen. megfigyeltem pár napig mikor kezd el sírni, azután fél órával előbbre hoztam az altatást és megszűnt. szegénykém azért sírt mert túl fáradt volt, hogy elaludjon :(
2010. nov. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!