Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5és fél hónaposnak OSCILLOCOCC...

5és fél hónaposnak OSCILLOCOCCINUM, de hogyan?

Figyelt kérdés

eddig egy fél tubust adtam megelőzésre hetente.De most szörcsög az orra és tüsszög is,mintha náthás lenne.Néztem a könyvben az adagolást:

1adag(1 tubus),mit naponta 3 alkalommal kell megismételni,2 napon keresztül.

Ezt akkor értsem úgy hogy napi 3 tubus 2 napig?


És milyen orrcsepp,sprét használhatnék,ha nem akar felszakadni neki,sterimart használok,de az nem indítja meg


2010. nov. 19. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél nasivin orrcseppet csecsemőknek,mert a sterimar csak oldja a váladékot,de a orrban lévő duzzanatot nem csökkenti,csak a nasivin.Ha régóta szörcsög,vidd dokihoz,mert én is sokáig kísérleteztem itthon és antibiotikumot kapott.4és fél hós baba anyukája
2010. nov. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Orvos látta már?Én nem kezelném "házipatikából".
2010. nov. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem,nem látta doki,mert tegnap kezdődött az orr szörcsögés,és láza nincs.ha most ez semmi komoly és így becipelem a dokihoz,tuti ott összeszed valami nyavalyát.

azt gondoltam ha hétfőig nem javul,akkor kihívom a dokit.

2010. nov. 19. 12:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Napi 3 tartály 3 napon keresztül, majd 2 tartály 2 napon keresztül, aztán még 1 tartály az utolsó napon. Utána már elég heti 1.
2010. nov. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!