Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milye tortát vegyek a fiam...

Milye tortát vegyek a fiam 1éves szülinapjára? Olyat szeretnék amiböl ö is tud enni kicsit, ti milyet vettetek? Hogy zajlott nálatok az elsö szülinap?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
A lányom még igaz csak 8 hónapos de én tutira sütni fogok neki. Ki tudja hogy ki süti és miből azokat az édes márcos süteményeket a cukiban. Mit raknak bele, tiszta kézzel készítik e vagy rátüsszög még kettőt hármat a kész termékre. Szóval én készítenék neki egy fincsi gyümölcs tortát és arra tennék gyertyákat esetleg tüzijátékot. És maximum valami kis marcipán figurát vennék rá.
2009. jan. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Én is saját magam fogom készíteni a kicsinek, igaz még van 4hónap addig, és addigra ki is kell találnom hogy mit.

Ja és csak a nagyszülők lesznek meghíva az első szülinapra. :-)

2009. jan. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Túrótortát. Szerintem ha megbízható helyről rendeled, esetleg megkéred, hogy ne tegyenek bele olyasmit amit egy baba nem ehet meg, így megoldható. Gondolom vmilyen okból kifolyólag nem tudod te elkészíteni, és azért szeretnél rendelni. Így megoldható. Esetleg még tanácsot is kérhetsz, hogy melyiket ajánlja a cukrász. Mert pl. a gyümőlcstortán is a hab lehet állati eredetű, vagy növényi eredetű vagy ki tudja milyen eredetű.


boldog szülinapot a babádnak és jó szórakozást! :-)

2009. jan. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Én oroszkrém tortát rendeltem és ízlett neki. 1 éves korban szerintem már nem kell olyan nagy ügyet csinálni abból, hogy jaj nem tüsszentett rá a cukrász?! Ugyanmár! máshol is rátüsszenthetnek nem kell már úgy óvni. Én legalább is nem tettem és még sosem volt beteg, pedig még a vizet sem forraltam neki, nem sterilizáltam. Nem szabed túl óvni őket, annál nehezebben alakul ki az immunrendszerük. Ja, és csak a család volt ott, nagyszülőkkel.
2009. jan. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Kedves Utólsó válaszoló! Én sem forralom a vizet a gyereknek és nem óvom olyan szintem hogy a széltől is. De. Én dolgoztam vendéglátó egységben ahol is tapasztalatam egyet és mást. Meg amit még én sem láttam hiszen kisfőnök voltam. Effektiív nem a konyhán ácsorogtam egész nap. De hidd el ha tudnád hogy miket eszel meg akkor ilyet le sem mernél írni. Ahol nagyüzemben készülnek a dolgok ott nem a higiénia az elsődleges szempont de még csak nem is a minőség, hanem a mennyiség és persze mindez rekord gyorsasággal minimális idő alatt. De te csak adjál mindenféle szedett vedett cuccot a gyereknek. Végülis a putris cigány gyerekek sem betegek mert ott aztán minden van csak higiénia nem.
2009. jan. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Én is sütni fogok neki igaz ő még csak 7 hónapos! :)

Gyümölcstortára gondoltam eddig.Nem akarlak elijeszteni:De ez attól is függ ne adja isten de ha allergiás lenne valamire akkor úgy kell kalkulálni neki a hozzávalókat(hallottam már ijenről:((( ).De sajnos előfordulhat. De ez még arrébb van.

2009. jan. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi nagyon megbízható helyről szoktuk rendelni, és ismernek is már minket. Mi citromos túrótortát vettünk, és nagyon ízlett a kisfiamnak és a vendégeknek is. Semmi baja nem lett tőle. Amúgy is egyszer 1 éves!
2009. jan. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!