Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 és fél hónapos fiam nagyon...

5 és fél hónapos fiam nagyon nehezen kakil. Mintha belső aranyere lenne, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

részletezve:

kakilt,múlt hétfőn,szombaton és vasárnap.És ma egy fél glicerines kúp után nagyon erőlködve(már nagyon szenvedett,eddig nem láttam így erőlködni)Anyatejes,és 1 hónapja kap vacsira tejpépet,és ezzel egy időben gyümölcsöt is(alma,őszi/sárga barack,sütőtök,szilva amiket eddig evett)már megeszik egy üveggel,úgy kb egy hete.Pl tegnap és ma is szilvát kapott.Láttam rajta az ingert,de a kúp nélkül nem ment.És ahogy erőlködött,a szétnyílt popsi lyukon láttam valamit a nyílásnál belül,olyan mintha aranyere lenne.Hozzá kell tennem,hogy születése óta ilyen ritkán kakil,olyan 4-6naponta.Erre a védőnő azt mondta ne aggódjak,mert biztosan minden csepp anyatejet felhasznál.De most már mást is kap,nem kellene normalizálódnia?

29én megyünk státuszra a dokihoz,aggódjak?


ja az előzményekben kidobott olyant,hogy kamilla tea kis cukorral.ezt kanállal,vagy szilikonos csőrösből,és miért kell bele cukor?és hányszor egy nap?


2010. nov. 18. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
A kamilla nem jó,mert szárítja a beleket.A pépeket kicsit hígabbra csináld vízzel,hogy több folyadék jusson a szervezetébe,fodormenta teát is adhatsz neki vagy Laevolac szirupot,ebben tejcukor van,mint az anyatejben és lágyítja a székletet.
2010. nov. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk a is a kamillát ajánlották cukorral!Nekünk segített,de csak akkor ha közvetlenül kaja előtt adtam neki minimum 10 milit!Kanállal,mert a lányom nem tudja használni a cumisüveget!(szopis) Nálunk 4 hónappal a hozzátápi megkezdése után rendeződtek a dolgok!Most 1 hónapja minden nap kakil,egyedül!

Sok sikert!

De szerintem nem aranyere van a babádnak,én is láttam olyan betüremkedős valamit a popsijában,de azt momdta a dokink,hogy azok a záróizom részei!

De megírnád majd státusz után mit mond nektek a doki!Előre is köszi!

2010. nov. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk éppen a hozzátáplálás kezdetén jött a székrekedés ezért elvittem a gyermekgyógyászhoz és ő nekünk Duphalac székletlazító szirupot írt fel.Nekünk ez bevált.Kamilla teát nekünk is javasolták ,de a doktornő ellenzi,úgyhogy én nem is adok neki.Jobbulást a kicsinek!

2010. nov. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Laevolac szirup reggel és este éhgyomorra... székletlazító, könnyebben jön ki a kaki... de ezt folyamatosan kell adni... nálunk bevált... 2-3 napig várok, ha nincs eredmény elkezdem adni..
2010. nov. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!