Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 fiús anyukák! Nem vágytok...

3 fiús anyukák! Nem vágytok egy kislányra is?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan csak 2 fiam van,ikrek,de igen,vágyom egy kislányra is...Sajnos nem lehet.
2010. nov. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem két fiam van !A nagy már 11 éves a kicsi 5 éves!Rettentően fájt a szívem egy kislány után.Mindent megtettem volna ,hogy legyen egy lányom!Párommal megpróbáltuk,hátha!Sikerült!Most volt egy éves ,és valami tünemény csaj!Ha annyira vágysz egy kislányra ,meg kell próbálni!Több ismerősömnek is 4.-re lett lány!
2010. nov. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősőmnek 4.-re is fia lett.Gondolom mindenkiben benne van,hogy egy másik nemű gyereke is legyen.Én vágyom,ahogy lesz.
2010. nov. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,nem vágyom,ha lesz mégegy mindegy milyen lesz.
2010. nov. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia


Igaz nekem csak 1 babam van, de unokatesomeknal most szuletik a 3. fiu baba es tobb rokonunk probalkozott hatha a 3.-4. mas nemu lesz, de mindenhol csak 1 nemu babak szulettek.Mi is 3an vagyunk lanyok.

En 3 kislanyt szeretnek :)

2010. nov. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igaz, nekem "csak" 2 kisfiaim van, ikrek, de odavagyok az édes, rózsaszínbe öltöztetett kislányokért. Bár nem szülnék még egyszer, nagyon nehéz volt. De remélem, hogy legalább a húgomnak lesz kislánya :)

Az öcsém harmadikként érkezett, 2 lány után. A rokonságban is sok ilyen testvérpár van. Ismerek olyat is, akik 3 kislányt nevelnek.

Ismerőstől tudom: szülők kislányt szerettek volna.

-Első terhesség: 2 fiú

-Második terhesség: 2 fiú

-Harmadik terhesség: 2 fiú

-Negyedi terhesség: 1 kislány

6 fiú+1 lány, megért nekik kitartónak lenni :)

2010. nov. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tyuuu nem semmi 3* ikreket szulni :D

Nagyon boldog lennek ha egyszer az eletben megadatna, hogy ikreim legyenek :)

de 2*1 babanak is nagyon orulnek :D

2010. nov. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!