Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 125 g őszi+banános bébikaja...

125 g őszi+banános bébikaja kivált 150 tápszert? Most kezdtük, az almától fintorog, szószerint a kirázza a hideg, a sütőtököt eszi de csak magába, az őszi+banán nagyon tetszik neki.

Figyelt kérdés
Meg kipróbáltuk a málnás tejberizspépet az is bejött neki! Ha azt 150 vizzel készítem akkor az kivált 150 tápszert?
2009. jan. 12. 14:54
 1/4 A kérdező kommentje:
4 hónapos
2009. jan. 12. 14:54
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, gyümi is kivált egy tápszert, de utána nem biztos h bírja 3 óráig kajci nélkül mivel csak gyümi...én alvás előtt adtam neki délelőtt s h aludt így kibírta...tejpép is jó azt vacsira adtam fürcsi előtt h éjjel jobban telítse, utána fürcsi után még volt szopi, igen az is kivált étkezést...de ugye hipoallergén a pép....4 hósan még az kell doki írja fel
2009. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ő 4 óránként evett 150 et, akkor h csináljam?
2009. jan. 12. 15:02
 4/4 anonim ***** válasza:
kivált egy étkezést, nyugodj meg. a tejpéppel símán kibír 3 órát, a gyümivel is valszín... ha nem, akkor úgyis jelez, hogy éhes. gondolom üveges kaját eszik, ha pontosan tudod, h 125 mili. az én manóm is ezt eszi és neki símán elég, pedig 8 hónapos lesz a héten és majdnem 10 kiló.
2009. jan. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!