Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Penészes lett a szekrény...

SOS! Penészes lett a szekrény belseje, ahol a babaruhák vannak, hogyan mossam ki őket és tisztítsam a szekrényt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez lett, épp tegnap fedeztem fel :( Ultra szavóval fújtam be a szekrényt (meg mgötte a falat is sajna az is olyan lett...) eddig észre se vettem :(


A ruhácskákat mind betettem a gépbe, 60 fokra.

A fal és a szekrény nagyon szép lett az ultra szavótól, és kitettem tegnap is meg ma is a napra száradni . Hypo szagú volt kicsit de mostmár elszállt az is.

2010. nov. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lakás, erkély nélkül, Szavo-val nem fújhatom be, mert nagyon erős a szaga. A ruháknak elég 60 fok? Nem terjed el a mosógépben a penész?
2010. nov. 16. 12:21
 3/9 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárban vegyél alkoholt, azzal töröld át! Mi is Szavot használtunk, de nem minden bútorra lehet!
2010. nov. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Vegyetek a szobába Cerezit párátlanítót! Nekünk 2 is van a szobában. Nyáron az egész lakást újra kellett festeni, a bútorokat Szavoval lefújni, vmit kidobni, ágyat cserélni, stb... Az egész lakás bepenészedett ebben a frankó belvizes időben. Sírhatnékom volt....
2010. nov. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az első vagyok, mienk is lakás..erős a sz
2010. nov. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
bocsi, lányom elküldte...szóval erős a szaga de kiszellőztettem...egyébként mivel múlna el? inkább egy napig ez a szag mint a penész :(
2010. nov. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A szavó szaga tényleg nagyon erős, mi úgy szoktuk használni, hogy befújunk vele és utána elmegyünk a mamához és csak este visszük haza a kisfiamat.

60fokon elég, ha kimosod a ruhákat.

A cerezit jó, sok vizet összeszed, de minden nap szellőztess alaposan, mert az is sokat segít, télen is. Csak akkor nem szoktam ablakot nyitni, ha nagyon nyírkos idő van kinn is.

2010. nov. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miután az előbb említett módon eltávolítottátok a penészt, van a Ceresitnek mostmár kimondottan a szekrénybe való terméke, ami meggátolja az újbóli penészedést. Nézz utána, már a TV-ben is reklámozták, és mi is használjuk kb. 2 hete.
2010. nov. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De jó! Erről a szekrénybe valóról még nem hallottam. Köszi az infót!
2010. nov. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!