Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír sikítva 5 hónapos...

Miért sír sikítva 5 hónapos babám, pár napja éjjel többször így ébred, alig lehet megnyugtatni?

Figyelt kérdés
Még egy: evés közben úgy izzad a feje, ez normális?
2010. nov. 16. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Rossz álom lehet az ébredés oka. Az izzadás pedig azért van, mert annyira igyekszik :D
2010. nov. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A foga is kínozhatja! Nincs megpüffedve az ínye?

Izzadás: néha esti szopi közben az én babámnak is csupa izzadt a halántéka!

2010. nov. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy ennyiszer rosszat álmodik.

Az én babámnak az egész feje izzad.

2010. nov. 16. 10:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is a foga az oka az éjszakai ébredéseknek. Az izzadásról: az én fiam feje is izzadt evés közben, néha rendesen gyöngyözött a víz rajta. Mostanra kezd mérséklődni a dolog - jövő héten lesz 8 hónapos.
2010. nov. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Adelita ***** válasza:

Szia!


Fog? Nálunk olyankor voltak (vannak) sikítós ébredések.


Kisfiam mindig megizzadt szopizás közben, főleg esti fürdés után, úgy kellett törölgetni az izzadást a fejéről.

Én arra gondoltam, hogy esetleg a meleg fürdő után még fel volt hevülve a teste, s azért izzadt ilyen nagyon.

Vagy egyszerűen tényleg csak erőlködik evés közben, vagy örül neki, vagy izgul, hogy el ne legyen véve "idő előtt".


Azóta ez elmúlt.


Inkább én izzadok, hogy utolérjem :)

2010. nov. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. nov. 16. 10:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!