Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes babátok mekkora...

7 hetes babátok mekkora pelenkát hord?

Figyelt kérdés
AZ én babám nincs még 6 kg,és olyan mintha a Pampers 2 kicsi lenne rá.Átázott ma hajnalban.Ti mikor váltotok nagyobb méretre?A derekán meddig kell felérnie?
2010. nov. 16. 04:33
 1/4 zajdáczkinémányákani válasza:
az én kislányom is 7hetes több hete mióta meghaladta a4kg már a 3 méretet hordjuk.azért mert elszorította a kicsi pelenka a combját.átázási gondjaim nincsenek.cserélem rajta a pelenkát rendszeresen főleg ha pempörs.én a rossman üzletben veszem a babyderm pelenka 4-9kg éjszakait.nagyon jó pelenka.megfelelő a mérete,nem büdös.úgy értem nincs pelenka szaga.szerintem jelen pillanat a legjobb minőségü.
2010. nov. 16. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2-es Libero. Utána jött a Babylove 2-es, mert az nagyobb, és nagyon magas a deraka hátul. Váltani akkor érdemes, ha rendszeresen kifolyik, szorítja a combját, középen több van a 2 összeragasztó pánt között, mint a csomagoláson ajánlott.
2010. nov. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. babám 1 hónaposan már a 3-as méretet hordta (libero), akkor volt 5 kiló.

Most a 2. babám 3 hetes, lassan ő is áttér a 3-asra, mert kicsike a 2-es (5 kiló).

2010. nov. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az en kisfiam szerdan volt 9hetes es mi most tertunk at a pampers 3-ra (6.2 kg),mert szoritotta a combjat.
2011. márc. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!