Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korukra növik ki...

Mennyi idős korukra növik ki a babák a hisztis- szeparációs szorongás korszakot? 3 éves korukra?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 00:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Az enyém nem nagyon hisztis hálistennek, (és azt a kicsit is hamar el lehet nála folytani), viszont már azt hittem, a szeparációs szorongást megúsztuk, hát nem pont most kezdődött?! :( 23 hónapos.


Talán 3 éves korukra... reménykedem. :)

2010. nov. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem ez gyerekfüggő és szülő függő is.Gyerekfüggő azért mert lehet elég hamar rá jön,hogy igy nem ér el célt,és hamar leszokik róla vagy szülő függő azért mert ha időnként amikor gyengék vagyunk és engedünk olyankor mindig növesszük is azt az időt ameddig ez tartani fog,mert pontosan tudja a gyerek hogy még eléri igy a célját,láttam már ovis hisztiző gyereket is,vagy a rokonságba 5 éves hisztiző gyerek is.
2010. nov. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!