Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Naturtex gyapjú derékaljat...

Naturtex gyapjú derékaljat betennétek a kiságyba? Gy kicsit puha, nem lehet baj?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 09:47
 1/8 A kérdező kommentje:
-Gy
2010. nov. 15. 09:49
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom segít-e a döntésben,de nekünk Naturtexes hálózsákja van a babánknak(igaz ezt még nem használta),van a kiságyban alatta gyapjú(ilyen: [link] a babakocsiban pedig ilyen: [link] van légzésfigyelőnk.
2010. nov. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jav: [link] Bár...
2010. nov. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért,az hogy puha okozhat fulladást?
2010. nov. 15. 10:33
 5/8 A kérdező kommentje:
Soha nem alszik a babám hason.Ezt még fontos tudni...
2010. nov. 15. 10:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudja belefúrni az arcát akkor oké.Bár nem írtad milyen idős.Az enyém 7 hónapos,és így ő már forog,tehát én úgy érzem biztosnak,ha be van kapcsolva a légzésfigyelő,bár sztem nem lehet baj.(mert lepedőn keresztül én úgy hiszem,nem lehet olyan mélyre dugni az arcát/orrát)Csak ha már van,miért ne? :)
2010. nov. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6 hetes múlt,de még oldalra sem fordul.Ha igen akkor le kell amjd vennem?Puha,de neki nincs akkora súlya még hogy teljesen belenyomja az arcát...Utál hason aludni.
2010. nov. 15. 21:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaj,úgy tűnik megijesztettelek.Nem akartam.Szerintem nem lehet baj,főleg ha nem is érintkezik vele az arca.Aztán mire meg hasra tud fordulni,lesz olyan nagy és erős,hogy elfordul,ha valami nem oké.Dehát 2 hét múlva úgyis mentek oltásra,akkor majd kérdezd meg a védőnőt,esetleg... De szerintem inkább hasznosak ezek a dolgok,persze fő a biztonság! :)
2010. nov. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!