Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig adtatok tápszert a...

Meddig adtatok tápszert a babának és mivel pótoltátok, amikor már nem fogadta el?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk pont 3 éves koráig kapott. Épp a szülinapja körül volt, hogy már nem kérte. Jelenleg a tejet krémtúróval, pudinggal és túrórudival pótoljuk. Épp ma kért újra egy kis tejcit, de sajnos csak pár kortyot kért belőle. :(
2010. nov. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, az én kisfiam mostanában nem akar tápszerezni, pedig már ott tartunk, hogy pépesítem neki, mindig teszek bele vmt. Tejet még nem akarok adni, mert eleve nem javasolják, másrészt nálunk 3 generáción kijött a tejallergia, így az örökletes hajlam miatt jobb várni. köszi!
2010. nov. 15. 09:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is egyéb okokból 3 éves koráig végig HA-s tápszert ivott. Tejcit talán 2 éves kora után kapott egyszer, de 1dl-nél többet nem fogadott el.
2010. nov. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Adjál neki folyékony tápszert, ami egyéves kortól való.Olyan íze van mejdnem mint a tejnek.Lehet Hunanna, vagy Hipp, én ezeket veszem,3 hónap múlva leszünk 3 évesek és nagyon szereti még mindig.Ha ennyire szereti akkor lehet, hogy 3 éves kor után is kapja reggeli előtt egy órával szoktam.Egyébként én úgy adom, hogy kap egy folyékony tápszert reggel, napközben kap egy Milupa kisdobozos kakaót ami egyéves kortól van(Müllerben veszem), és kap este egy Milupa dobozos folyékony tejpépet.(Müllerből szintén)Nagyon imádja szerencsére ezeket, így ezzel meg is van oldva a 7-8 dl tejes ital.
2010. nov. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!