Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet segíteni, hogy a szepará...

Lehet segíteni, hogy a szeparációs szorongáson hamarabb átessen a baba?

Figyelt kérdés
9 hós múlt a babánk és 1-2 napja vettük észere, hogy csak én vagyok a jó neki, a páromnak is gondolom rosszul esik, hogy eddig ha itthon volt, együtt voltak, most meg csak én kellek a babánknak. Mindig várom, hogy itthon legyen a párom, hogy tudjak haladni a házimunkával is, de ma nem tudtam ráhagyni. Legyek minél többet a kisfiunkkal, az segít?
2010. nov. 14. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Inkább hagyd az apukájára többet. Ha még többet leszel vele,akkor mindig csak te kellesz neki később is.
2010. nov. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak ma is nyafogott és állandóan elfordult, ha át akartam adni. Ha letette a párom, azonnal mászott és keresett engem a lakásban. Nincs olyan, hogy ha kielégítem ezt az igényét, hogy sokat legyen velem, akkor hamarabb túlesik ezen az időszakán? Persze nem akarom erőszakkal tartogatni. Csak ha jönni akar, akkor felveszem.
2010. nov. 14. 21:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy csináltam, és csinálom most is, h ha én kellek, hát én kellek.Most erre van szüksége, én hiányom, tudni kell, h én mindig ott vagyok neki, most tanulja meg, h bízhat bennem, hozzám mindig fordulhat.

Két és fél éves, és újabb szeparációs szorongáson esik át, mindenhol fogja a lábam, nem megy el mellőlem, én hagyom.

Már úgysem sokáig lehet velem állandóan.

2010. nov. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

persze! gondolj bele, most jutott el a tudatáig, hogy ti két külön ember vagytok!

minden játék amivel azt erősíted benne, hogy ugyan külön emberek vagytok de anya mindig vissza jön :)

pl. kukucs játék! vagy apa fogja míg te takarítasz és kövessenek, közben nevessetek nagyokat, hagyd, hogy néha el is kapjon :) ha már mászik fogocskázzatok, te is mássz utána és fogd meg, persze akkor sok puszit adj neki :D

ezekkel segíted megtanulnia, hogy azért ott vagy ha nem is lát :)

2010. nov. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!