Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam lassan négy hónapos...

Kisfiam lassan négy hónapos és még mindig vörös majd lila színű lesz a lába, ha ölben fogjuk és lóg. Valami baja lehet a vérkeringésének? Vagy ez idővel majd elmúlik?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fázik?!
2010. nov. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, inkább mindig melege van mert elég súlyos egyéniség. Most 7 kiló, jó étvágyú anyatejes babszi.
2010. nov. 14. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én picim is 4 hónapos amikor nem jól rakja maga alá a kezét neki is elszíneződik de ha megigazítjuk akkor vissza jön a színe lehet,hogy nem jól tartjátok próbáljátok mindig valahogy tartani,hogy ne lógjon.
2010. nov. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
úgy tudom, hogy ez vérkeringési probléma, bár nem túl gyakori és ártalmatlan. (egy barátnőm kislányának volt ugyanilyen baja, és magától elmúlt féléves kora körül. elég ijesztő volt nekem, mikor láttam) azért védőnőnek említsd meg szerintem.
2010. nov. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom olvasod-e még, de az én 3 hónapos kisfiamnál is ugyan ez a gond. Kíváncsi lennék idővel megoldódott-e Nálatok a helyzet?
2012. aug. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!