Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb babakocsi...

Melyik a legjobb babakocsi egy 6 hónapos babának, amit későbbiekben is tudnék használni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 15:43
 1/5 A kérdező kommentje:
szempontok: ne legyen nagyon drága, lássam előröl a babát, a 4. emeletről cipelném le, és jól érezze magát benne a baba, jól lásson belőle ki. a második babkocsink van, de ez sem vált be, ezt 20000 Ft-ért vettem a Brendonba, de már megbántam:-(((
2010. nov. 13. 15:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem Bébé Confort Trophy van, nagyon jó. Mi földszintes házban lakunk, így nem cipelem babával együtt, azt nem tudom, úgy mennyire nehéz, de jó a "fogása". Van egy esernyőkocsim, ami kis súlyú, de egyszerűen nem lehet rendesen megfogni és cipelni.
2010. nov. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Szia, e az én kérdésem volt, itt leírtam nekem mik voltak a szempontjaim, és mit ajánlottak,és én mit vettem.

2010. nov. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok,habár nem volt olcsó amit én vettem, de nem is horror áras, viszont megéri. Anyukám szerint tök minek másik kocsi, na ezt elkezdte tologatni, és azóta mindíg elmondja, milyen jó hogy megvettem, milyen szuper.

Én csak arra hasonlítom, hogy a trabit lecseréltem egy Mercire :-)

Szerintem a fiam is agy vélekedik, mert imád belőle nézelődni, és jókat alszik ha elfárad. 6 hós

2010. nov. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tök felesleges (lemaradt a felesleges szó :-)
2010. nov. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!