Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik hosszú ujjú hálózsák?...

Létezik hosszú ujjú hálózsák? És a rágófogak kijövetele mindig hasmenéssel jár?

Figyelt kérdés

1.mert a kisebbik gyerkőcöm(5hónapos) állandóan lerúgja magáról a takarót(akárcsak a nagy) és már nem tudom mit adjak rá.Most egy ujjatlan body és egy hosszú ujjú rugdalózó van rajta,plusz a takaró...ha létezik ilyen hálózsák,az elég lenne?20-22°C van a szobájukba

2.A 2 éves nagy már megint hasmenéses.Már 2napja van napi 2-3 hígabb széklete.Megfigyeltem,hogy általában akkor amikor intenzíven fogzik.A múltkor 3hétig ment így a hasa,se a gyerekorvos csak Smekta port írt fel,de mintát nem vett.Ez normális?Mert semmi extrát nem eszik/iszik.Pl napi 2 krémtúró,és egy ü kubu vízzel hígítva.(kb 1L)


2010. nov. 11. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, sok helyen lehet hosszú ujjú hálózsákot kapni! De ha 20-22 fok van a szobájában akkor bőven elég egy ujjatlan hálózsák is! nem kell nekik éjjelre olyan meleg!
2010. nov. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekünk csak hosszú ujjú zsákunk van! úgyhogy létezik, és én egy hosszú bodyt, és a hálózsákot adom rá + takaró, 22,5- 23 fok van a kecóban.
2010. nov. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy a fogzásról is írjon valaki: nem normális fogzásnál a hasmenés csak a hígabb széklet. A széklet a nyáladzás miatt lesz hígabb, mert több nyálat nyel ami a fogzás miatt termelődik, de annyit nem, hogy hasmenést okozhatna. De ha minden alkalommal így volt nála akkor lehetséges, hogy ez most sem lesz másképpen.
2010. nov. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Létezik hosszú ujjú hálózsák, de olyan hőmérsékletben, amely nálatok van, elég a rövid ujjú is, alá pedig egy pizsi!

A fogzás valóban járhat hasmenéssel. Ilyenkor célszerű egy kicsit diétáztatni, mert ha nem a foga miatt megy a hasa, akkor a gyomrával van gond. A Smect hasfogó por, de ezzel együtt alkalmazott diéta hatásos. A krémtúró pl nem jó, sőt a gyümölcslé sem, mert mindkettő lazítja a székletet. Főt krumpli, alma, banán, háztartási keksz, kétszersült, pirítós, ezek mind jót tesznek a gyomrának!

2010. nov. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát az én lányom fagyos :)

Body, rugi (hosszú ujjú és lábfejes) plusz frottír hosszú ujjú hálózsák. Apa múltkor elhagyta a zsákot. Fel is ébredt vagy 10* egy éjjel és remegett. 23 fok van a szobájában.


Fogzás nálunk nem volt eddig hasmenés csak hígabb kaki. Szorulásos kicsit, így nekünk direkt "jó".

2010. nov. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!