Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyümölcs nem egy teljes...

A gyümölcs nem egy teljes értékű étkezés ha kevés tejpéppel vagy gabonapehellyel keverve van?

Figyelt kérdés
Az egyik doki mondta hogy a gyümölcs csak desszert,ezért két étkezés között kellene ennie,a védőnő nem mondta,de a 6 hós babám ilyenkor mivel nem éhes nem fogadja el.Ezért főétkezés nála a gyümi.Ezt almából,banánból,narancs vagy mandarinból és barackból készítem tejpéppel vagy gabonapéppel.Lehet hogy kalóriatartalma miatt nem teljes értékű,de vitaminbomba.
2009. jan. 10. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:

A gabonapép,vagy a krumpli teljes értékűvé teszi ezeket.

Ne foglalkozz azzal,h ki mit mond,úgy csináld,ah a babád igényli.A védőnő,a gyerekorvos,a szakcikkek és anyám is mind mást mondanak.Ha mindannyiukra hallgatnék már rég begolyóztam volna.

2009. jan. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így van,arra figyelj,ahogy a babád igényli.

Én is tejpépbe keverem a gyümiket,mi tízóraira esszük,és így laktató neki.

2009. jan. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!