Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a neve a gyapjúból készült...

Mi a neve a gyapjúból készült babakocsibetétnek? Így nem találom, viszont szeretnék venni, de hogy keressem?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:

e voilá:


[link]

2010. nov. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam,de azért köszi :) Amit én szeretnék,az olyan,hogy csak a baba alatt van a kocsiban.Mint mondjuk az ágyra amit lehet kapni babáknak alsó takarót gyapjúból,csak ez kocsiba való,ki van vágva az övnek a hely rajta és tulajdonképpen egy téglalap.Láttam már ilyat,tehát létezik,csak nem tudom mi a neve.. :(
2010. nov. 10. 12:10
 3/7 anonim ***** válasza:
az nyugtató bárányször néven fut.
2010. nov. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyenre gondolsz?

2010. nov. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
EZ AAAAAAAZZ!!!!!!!!!! :)))))) köszi!
2010. nov. 10. 12:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Szivesen!Én is mostanában kerestem,mert venni akarok a lányomnak.
2010. nov. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is kerestem ilyet és sehol sem volt anno:S Pedig téli volt a lányunk. Helyette, kövezzetek meg vagy nevessetek ki, de én, azt a báránybőrt tettem a kocsiba, ami anyuék szobáját díszítette (tudjátok az az igazi báránycucc, nagyon meleg, sosem volt a földön meg semmi, jól kimostuk, ecetes vízzel átöblítettük és körbevágtuk meg ugye a lyukak és voila)
2010. nov. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!