Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 éves (nagyon csajos) kislány...

3 éves (nagyon csajos) kislánynak milyen ajándékot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Van most valamilyen "trendi" játék a bölcsiben a lányoknál? Mivel játszik legszívesebben a lányotok?

Ezt néztem ki neki, de nem tudom, tudná-e már használni:

[link]

[link]

Mi a véleménytek róla? És persze várok ötleteket! :)


2010. nov. 10. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Dehogyis tudná. Nincs meg az ügyessége hozzá és nem is kötné le. szerintem még a 4 évesek mindegyikét se.


játékkonyha teás kávés szett

crayola szett- filc, kréta-

sima rajztábla nem divattervezős

baba

2010. nov. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A lányom 4 elmúlt, nagyon csajos!!Van ilyesmi vetítőnk, de ritkán használja!!

Amit annál inkább az a pipereasztala, és a smink cuccok!Játék rúzs, ékszerek, parfüm, gyűrűk, retikül, stb!Szép csattok, ilyenek!Nagyon szereti az ékszereket, bizsukat szokott kapni, meg gyerekparfümöt.

2010. nov. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségetek! Sajnos sejtettem, hogy nem igazán a korának megfelelő, azért még továbbra is várok tippeket. Konyhája, gyurmaszettje van,sminkasztala is emlékezetem szerint
2010. nov. 10. 12:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Ami még a 3 éves csajok kedvence a póni!!Minden mennyiségbe jöhet!Nálunk évek óta én kicsi pónim láz van!
2010. nov. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is a fésülködőasztalt ajánlanám.2,5 éves lányom ezt kap karácsonyra.Ha meglátja a tükröt és sminkcuccaimat vége van teljesen.Ő is egy kis díva!
2010. nov. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

sajnos pónija is van, kicsi és nagy is. :( Mi a véleményetek erről? Tudja már használni? [link]

Állandóan elkíséri az anyukáját a maníkűröshöz és neki is kell mintát csinálni a körmére.

2010. nov. 10. 13:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!