Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik sütifaló kincsesbödönt...

Melyik sütifaló kincsesbödönt vegyem? Az sima magyart, vagy az angol-magyart? Mi a különbség köztük?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a simát veszem neki sütifalóból is és tanuló kutyából is.

Kutyát már láttam az mondja hogy sárga talp pl aztán egyből mondja angolul. Nekem nem tetszik

A bödön is ilyen lehet, vagy talán lehet kapcsolgatni angol és magyar verzió között ez még a jobb megoldás.

2010. nov. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Az angol-magyar angolul is elénekli a dalokat meg mindent mond angolul is amit előtte magyarul. Mi nemrég vettük hét ezerért az angolost, nem is tudtam, hogy van sima is.Egyébként a sima magyaros most akciós a tescoba, de ha nem lenne akciós, akkor 200 forinttal lenne olcsóbb az angolosnál.tehát én az angolost venném, ha újra vennék. egyébként is nem lehet elég időben elkezdeni a tanulást :)
2010. nov. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sima magyar teljesen elég.
2010. nov. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

előző

5490 az angol/magyar az auchanban

2010. nov. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor én jól megvettem 7000ért. mondjuk auchan (remélem jól írtam) kb. 200 km-re van tőlem úgyhogy nagyon nem fogom a fejem. Müllerben vettem egyébként, ahol 1 héttel később 20%-os akciót hirdettek minden játékra :) vagy inkább :(
2010. nov. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!