Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pécsi anyukák, melyik bölcsit...

Pécsi anyukák, melyik bölcsit és ovit ajánljátok?

Figyelt kérdés
Pécsett a Testvérvárosok terénél lakunk. Adott hogy az ottani bolcsi és ovi a legközelebbi. De ott van nem messze a 2. Nevelési. És még ki tudja hány van a közelben amit most én nem írtam. Szóval tapasztalatokat szeretnék kérni. Elsősorban bölcsivel kapcsolatban de ha lehet akkor már oviról is írjatok. Ja és indoklást is kérnék ha nem gond.
2009. jan. 9. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csak annyi tudok, hogy baromi nehéz bekerülni, főleg bölcsibe. Alig van hely, sok a gyerek...Szinte már a gyerek születése előtt be kell jelentkezni, úgyhogy gyorsan járj utána..

(én még Istenkútra jártam oviba, az már nem létezik...)

2009. jan. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy előre kell helyet foglalni. A TVT bölcsiben már beszéltem a bölcsi vezetővel, úgyhogy ha minden kötél szakad akkor az marad. Sőt igazából az közel van és jókat hallottam róla, de azért szeretnék infot kapni a többiről is és erről is. Úgyhogy várom a tapasztalatokat. Neked is köszönöm szépen.
2009. jan. 9. 21:30
 3/4 anonim ***** válasza:

A TVT bölcsit én is ajánlom, barátnőm kisfia oda jár, barátnőm pedig az ovi részen dolgozik.

Az én fiam a Németh László utcait kezdi nemsokára, hát én már most nem vagyok nagyon kibékülve a hellyel, nem a gyerekek miatt, csak pl. engem mint szülőt borzalmasan lekezel az a gondozónő, akinél a fiam lesz, csak mert fiatal vagyok (22 éves). A harmincas anyukákat körbeugrálja, velem meg flegmázik, pedig mindig nagyon udvarias vagyok. Az én kéréseimet nem veszi figyelembe. Ráadásul ha valami rajtam kívülálló okok miatt nem fér bele az időmbe, akkor úgy csinál, mintha én nem is akarnám, hogy legyen rá időm. A vezető és a vezető helyettese viszont nagyon kedves, szóval lehet, hogy a többi gondozóval se lenne baj, csak mi fogtunk ki pont egy ilyen mufurc nőt, de én örülök neki, hogy csak egy évig lesz közünk egymáshoz.

2009. szept. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos vagy hogy írtál és megnyugotam kicsit. Neked pedig azt ajánlom hogy ne törődj ezzel a gondozónővel. Engedd el a füled mellett minden szavát és mosolyogj rá kedvesen. Tudod van egy mondás. Ha megdobnak kővel dobd vissza kenyérrel.

Én amúgy már "vén anyuka" vagyok 33 éves, de te legyél büszke rá hogy fiatal vagy szép, csinos és édesanya is egyben. Biztosan féltékeny rád! Tudod vannak ilyen nők is. Szóval sok sikert nektek és minden jót.

2009. szept. 4. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!