Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet még az Ikeában az...

Lehet még az Ikeában az antilop műanyag etetőszéket kapni? A honlapjukon nem találtam, ha lehet mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Nem pesti vagyok, ezért személyesen nem tudom megnézni.
2010. nov. 9. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:

A Mammut kisszékek és asztalok sincsenek fent mégis lehet kapni, most hozattam. Nincs ismerősöd akit meg tudsz kérni, hogy nézze meg? Lehet, hogy az is kapható még csak nincs fent az oldalon. Vagy írj mailt nekik.

Amúgy 3200 ft körül vettük mi az etetőszéket.

2010. nov. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, sajnos ismerősöm nem nagyon van.Gondoltam itt akad valaki aki mostanában járt ott és látott ilyet...
2010. nov. 9. 09:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Az Örs vezér téren lévö ikeában van,de már csak fehér szinüt lehet kapni,nemrég voltunk ott és azért tudom.
2010. nov. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja azt lehagytam,h az etetöszék 3490ft biztonsági öves,és az etetötálca pedig 1000ft hozzá.

9.58as voltam.

2010. nov. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ!!!
2010. nov. 9. 10:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szivesen!:)

Örülök,h tudtam neked segiteni.


9.58as voltam

2010. nov. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!