Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezhet, hogy már fogacska...

Létezhet, hogy már fogacska készülődik?

Figyelt kérdés
Talán fura kérdés, mert még csak 9 hetes, de a nagyi meg van róla győződve, sőt a védőnő is elképzelhetőnek tartja. Szereti a szájába dugdosni az öklét, folyik a nyála. Igazi cumibajnok...volt eddig, mert az utóbbi napokban valami megváltozott. Cumizik, aztán minden ok nélkül elkezdi dobálni magát, visít, kiköpi a cumit. Kicsit később visszarakom a szájába, erre megnyugszik. De fél perc múlva kezdődik előről. Ez főleg este fordul elő, mostanában csak éjfél körül alszik el. Ha nem a foga, akkor mi lehet? Ja, és 1 hónap alatt 4cm-t nőtt, de csak 60dkg-ot hízott!
2009. jan. 9. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Elképzelhető! Az én kislányomnak is kb 2 hónaposan kezdett el nagyon folyni a nyála, tömködte a kezét a szájába és az ínye elkezdett fehéredni. De ez nem azt jelenti hogy 1-2 héten belül kis is bújik a fogacska! Nekünk is 5 hónaposan jött ki az első. Most kereken 7 hónapos és kijött az alsó, illetve felső kettő is. Jobb lenne ha később indulna a fogzás, mert úgy talán jobban viselik (ilyen picin még a rágókákkal sem nagyon tud enyhíteni magán), de hát nem lehet válogatni.:) Kitartás!
2009. jan. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 9 hetes és ugyanezt csinálja mint a tiéd! Nekem azt mondták ez még nem a fog.Csak most fedezi fel a kezét! A visitás meg szerintem azért van hogy figyeljünk rá oda...
2009. jan. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Létezhet! Az én fiam 3 hós és kint van egy foga!
2009. jan. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az en kisfiam 10hetes es kb 2hete nyaldzik,fehredik a kicsi inye,tomi az oklet a szajaba..sot amikor eppen a vallamon bufiztetem akkor meg hallom is hogy szinte roppan a kis keze ahogy ragja..en is arra gondolok,hogy a kis fogcsirak mocorognak..
2009. jan. 10. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!