Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babapiskótát szeretnék csináln...

Babapiskótát szeretnék csinálni. Hogy kell? 8 hónapos a lányom. Már kaphat úgye?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék boltit mert tele vannak cukorral, E betűsökkel azt meg nem szeretnék még neki adni.
2010. nov. 7. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Piskótát nem lehet cukor nélkül sütni! Add neki nyugodtan a boltit.

Vagy tegyél egy kanállal több lisztet a masszába,és kinyomócsővel rajzolj a tepsire piskótaformát. De lehet kapni is piskótaformákat.

2010. nov. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

3 tojás fehérjét 3 csapott evőkanál Cukorr kemény habbá versz robotgéppel, majd megy bele 3 sárgája, ezzel is elkavarom, majd 3 púpos evőkanál liszt, és fél mokkás kanálnyi sütőpor.


Zsírpapírt teszek a gáztepsire, arra piskóta alakban kenem a masszából, előmelegített sütőben 10 percet sütöm.


Cukor nélkül nem jön fel, maszlag marad!


De a bolti között is van amiben nincs tartósító!


Annyi cukor meg nem átr, sőt kell a gyereknek!

2010. nov. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tojásfehérje 1 éves kor alatt nem ajánlott. A cukor meg elveszi az étvágyát. De láttam már itt margarinos babakekszes receptet. Esetleg keress rá. Bár én nem kinlódnék vele.

Az enyém kiflit és bulátát, kölesgolyót eszik. Meg puffasztott rizses korongot, a DM-ben lehet kapni.

2010. nov. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A cukor CSAk akkor veszi el a gyerek étvágyát,ha sokat eszik. Amennyi a babapiskótában van,annyira szüksége is van.
2010. nov. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

7 hónaposan kapott először babapiskótát.

Boltit. Hát szopogatta nyammogta mint valami kincs úgy nézegette, a felét megette, 1 óra alatt, a másik fele elmórzsálódott.

Naponta kapott 1- et, szerintem annyit nem eszik meg belőle hogy baja lenne hogy van benne tojás fehérje és cukor!

Egyébként tescoban vettem,350 ft volt egy csomag, kitartott 2 hétig!

Az volt ráírva a babapiskóták többségére, hogy 6 hónapos kortól adható!

2010. nov. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!