Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vennétek 6hónapos babának...

Mit vennétek 6hónapos babának karácsonyra?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sokaknak az a véleménye hogy még fölösleges neki stb.de ruhával teli a szekrénye és már mindene megvan(elvileg)ami kellhet neki.Azt tudom hogy az egyik nagyi forma bedobós játékot fog venni egy másik rokon meg keljfeljancsit.(kislánynak lenne)
2010. nov. 6. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Én fiam 5 hónapos lesz, és olyasmiket fog kapni nagyrészt amik az akkori hónap környékén jók lesznek, tehát olyamsmit is ami csak később. Pl. mászó Micimackót, puzzle habtapit, etetőszéket, ilyesmiket.

Ez azért jó mert végülis színesnek színesek teháőt nézegetni már most is tudja majd, egy-két kisebb játékot rázni is, de ha növöget majd akkor épp csak kikapjuk a szekrényből a megfelelő korabeli játékot :)

2010. nov. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
az IKAEban vannak nagyon cuki kis plüss könyvek.. az én 6 hónapos keresztfiam imádja őket lapozgatni:)
2010. nov. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én is vmit , amit a közeljövőben használni tud majd. igazság szerint az enyém 6 hósan még semmivel nem játszott, ami játék, sőt 1 évesen is csak nagy néha az építőkockákkal, 2 percig. :))))
2010. nov. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szia!

Tudok egy jó kis webáruházat, én itt vettem egy habszivacs fotelt. Nem csak babáknak lehet vásárolni.


Nézz körül, hátha találsz te is valamit:

www.hakapveszi.webshop.co.hu

2010. nov. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mivel ilyen kicsi a gyxerek rohadtul nem fogja tudni mi van vagy miért kap ezt vagy azt, meg amugy is vesztek neki nem? nem csak akrácsonykor...Inkább csak a ti boldogságotok miatt vesztek bármit egy ekkor gyereknek, nem? Nekem is karácsonykor volt 6 hós a lányom 3 éve és ruhát vettünk oylat amire szükség volt, játékot amugy is kap.
2010. nov. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is 6 hónapos volt a kislányom tavaly karácsonykor, járássegítőt kapott. Korainak tűnik, de a lányom már 7 hónaposan stabilan ült, ezért oda tudtam ültetni az elejéhez és nyomogatta rajta a gombokat. Emiatt jó sokáig ki tudtuk használni, már régóta jár, de még most is játszik vele, tologatja.

Ilyen kapott:

[link]

2010. nov. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mászkálós micimackót vagy tanuló kutyát. :)
2010. nov. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 6. 20:00
 9/9 A kérdező kommentje:

13:14-nek!

Írtam hogy teli ruhával a szekrénye és a következő évekre megvan teljes ruhatára,úgy kapjuk egy ismerőstől.Anyagilag nem tehetjük meg sajnos hogy csak úgy kapjon játékot.A mi családunkban pedig az "öröm adni és öröm kapni" mottó él,és attól hogy kicsi ő is fog kapni játékot,nem csak a többi gyerek,mert igen én örülni fogok annak hogyha a gyerekem akárcsak egyszer is ránéz arra a játékra,ha meg nem érdekli akkor érdekelni fogja később!

Még egyszer köszönöm a a válaszokat!

2010. nov. 6. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!