Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3honapos baba, fele tapit...

3honapos baba, fele tapit megissza, majd viditani kezd, ugral a kezemben, lefektetem sir, h. Ehes, fekve megissza mindet, a hata fajhat, vagy mi?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fáj a háta,csak lehet úgy jobban esik neki.Amúgy az én lányom is ezt csinálja,néha úgy kell belekönyörögni a tápszert.
2010. nov. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezzel kapcsolatban 2 dolgot hallottam. Egyrészt állítólag fekve több levegőt nyel, másrészt valami a fülénél még nincs kialakulva, így nagyobb lehet az esélye a középfülgyulladásra.

Nem tudom ebből mi igaz, de én mindig raktam egy vékony kispárnát a feje+felsőteste alá.

2010. nov. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva pedig szerintem csak a kényelmesebb így neki.
2010. nov. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálunk ugyanez a helyzet egy ideje csak fekve hajlando meginni a tápit a lányom 3 és fél hos
2010. nov. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
enyém a tápit csak fekve hajlandó megenni. Anyósom persze rendszeresen kritizál ezért, de hát anyós, ez a dolga. :D Szóval szerintem a megoldás csak annyi, hogy így szereti.
2010. nov. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!